SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
500 000 €
(13 158 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Rue de Rivoli, Paris

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Jonathan Khalfa vous propose: Appartement Duplex 2 pièces de 38m2 - Paris 2ème - Village MontorgueilAu cOEur du 2ème arrondissement dans ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΘέαΣυσκευές κουζίναςΞεχωριστή τουαλέταΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Rivoli, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France