SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 910 000 €
(14 922 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
128 τ.μ.
Rue Spontini, Paris

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα128 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In the heart of a lively and family neighborhood life, Rue de la Pompe, located on the 2nd floor with elevator of a beautiful Haussmannian building, t...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 48ημέρες
Ενημερώθηκε: 48ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Spontini, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

NOUVELLE VAGUE REAL ESTATE