SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 860 000 €
(16 250 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
176 τ.μ.
Allée de Madrid à Neuilly, Paris

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα176 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

177m² (1,905 sq ft) apartment, situated in a well-maintained semi-recent shared ownership building, surrounded by a beautiful 450m² (4,844 sq ft) priv...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 59ημέρες

Τοποθεσίες

Allée de Madrid à Neuilly, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Neuilly