SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
429 000 €
(9 750 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
44 τ.μ.
Rue de la Roquette, Paris

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Ana Mirela Calin vous propose: Appartement à Paris 11.Idéalement situé au pied du métro République, au cOEur d’un quartier vivant et rech...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de la Roquette, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France