SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 790 000 €
(14 206 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
126 τ.μ.
Rue de Rivoli, Paris

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Florence Allouard-Rubin vous propose: CHAMP-DE-MARS – APPARTEMENT HAUSSMANNIEN AVEC VUE TOUR EIFFEL - Professions Libérales OK -Au cOEur ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 63ημέρες
Ενημερώθηκε: 40ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Rivoli, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France