SUPA24
Σαλόνι; θέα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι; θέα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι; ψηλά ταβάνια, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
1 695 000 €
(20 671 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
82 τ.μ.
Rue Quentin Bauchart, Paris

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Paris 8th Golden Triangle Apartment with cathedral ceiling
Ideally located on Rue QuentinBauchart in the heart of the highly soughtafter Golden Tria...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 71ημέρες
Ενημερώθηκε: 71ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Quentin Bauchart, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MONUMENTA SAS