SUPA24
Μπαλκόνι; θέα
Σαλόνι; θέα, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι; θέα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
1 199 000 €
(15 571 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
77 τ.μ.
Boulevard de Beauséjour, Paris

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Just a few steps from the Jardin du Ranelagh, on the second floor with elevator of an elegant 1902 freestone building, this superb 77.39 m² apartment ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 72ημέρες
Ενημερώθηκε: 49ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard de Beauséjour, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

John Taylor Paris