SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 280 000 €
(11 753 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
194 τ.μ.
Rue de Rivoli, Paris

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα194 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Located near the Guy Moquet metro station, in a quiet area yet close to shops, this mixed-use loft, redesigned by an architect using high-quality mate...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΦυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΞύλινες δοκοίΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 66ημέρες
Ενημερώθηκε: 66ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Rivoli, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME HUNTS