SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
990 000 €
(16 500 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
60 τ.μ.
Avenue Ferdousi, Paris

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Paris 8th - 2 bedroom duplex flooded with lightJust a stone's throw from Avenue Montaigne and the Plaza Athenee, this duplex apartment is nestled in a...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 159ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Ferdousi, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME HUNTS