SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 200 000 €
(16 296 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
135 τ.μ.
Rue Singer, Paris

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα135 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

اكتشف هذه الشقة المميزة المعروضة للبيع في حي باريس 16 الراقي، بمساحة واسعة تبلغ 135.84 متر مربع، تتكون من أربع غرف واسعة وغرفة نوم واحدة. الشقة مصممة ...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 233ημέρες
Ενημερώθηκε: 45ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Singer, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

John Taylor Paris