SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 750 000 €
(7 292 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
240 τ.μ.
Rue d'Avron, Paris

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα240 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Loft Paris 20ème presents a singular interplay between industrial authenticity and contemporary design, distinguished by its 240 m² of open-plan livin...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 409ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Rue d'Avron, Paris
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Baerz & Co Luxury Homes International