SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
142 000 €
(2 448 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
58 τ.μ.
Rue du Renoyer, Orange

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Didier URBE vous propose: EXCLUSIVITE-ORANGE- A 2 PAS DU CENTRE VILLE-APPARTEMENT T2 RENOVE ET LUMINEUX-VENDU MEUBLE-COUP DE COEUR.A 200m...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 49ημέρες
Ενημερώθηκε: 49ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Renoyer, Orange
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France