SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
165 000 €
(2 230 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
74 τ.μ.
Rue Albin Vilhet, Nyons

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

À moins d'un Km du centre-ville de Nyons, joli appartement T3 de 74m2 en duplex en très bon état général situé au second étage d'une résidence généran...

Αντλία θερμότητας
Ηλικία της προσφοράς: 151ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Albin Vilhet, Nyons
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Agence Bonnet Immobilier