SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
170 000 €
(5 000 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
34 τ.μ.
Rue Carnot, Noisy-le-Sec

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce charmant studio de 34 m², baigné de lumière et situé dans une copropriété contemporaine de 2015 à Noisy-le-Sec. Niché au premier étage d'...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Carnot, Noisy-le-Sec
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER