SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
299 000 €
(4 153 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
72 τ.μ.
Rue Carnot, Noisy-le-Sec

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A 10 minutes du futur Métro 11, et aux pieds des écoles et commerces, un appartement traversant de 4 pièces. Il se compose d'une entrée avec placards,...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 138ημέρες
Ενημερώθηκε: 138ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Carnot, Noisy-le-Sec
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

L'ADRESSE AGREG - L'Adresse AGREG