SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
170 000 €
(4 474 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Chemin de la Faisane, Nîmes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Jonathan BOULANDET vous propose: INVESTISSEMENT LOCATIF - T2 DE 2023 AVEC TERRASSE​Vente d'un appartement de 2 pièces de 38 m² situé au 4...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Faisane, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France