SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
369 000 €
(2 306 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
160 τ.μ.
Chemin de la Faisane, Nîmes

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα160 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Découvrez cette élégante maison de ville de 167 m² située au cœur de Nîmes, un havre de paix entièrement rénové prêt à accueillir votre famille. Laiss...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Faisane, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER