SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
109 000 €
(2 725 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
40 τ.μ.
Chemin de la Faisane, Nîmes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIVITE NIMES JEAN JAURES APPARTEMENT T2 RENOVE ASCENSEUR CAVE Dans une résidence sécurisée de l'Avenue Jean Jaurès, découvrez cet appartement de ...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 28ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Faisane, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tourdiat Immobilier