SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
265 000 €
(2 524 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
105 τ.μ.
Rue Max Raphel, Nîmes

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Situé au cœur d’un environnement prisé, au sein de la résidence sécurisée,apparterment de type duplex T4 de 109,92 M2 LC, niché au 5 ème et dernier ét...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 26ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Max Raphel, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tourdiat Immobilier