SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
45 000 €
(2 368 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
19 τ.μ.
Chemin de la Faisane, Nîmes

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα19 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Kevin Cayrier (06 75 37 13 57) vous propose : À VENDRE studio avec Balcon ( vendu loué plus de 6% de rentabilité )Au tout début de la rou...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 47ημέρες
Ενημερώθηκε: 44ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Faisane, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France