SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
136 500 €
(1 796 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
76 τ.μ.
Chemin de la Faisane, Nîmes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα76 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

L’agence Anton vous propose à la vente ce charmant appartement T3 de 75 m2, idéalement situé dans le secteur des 3 Ponts à Nîmes, au 1er étage d’une r...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Faisane, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Anton Immobilier