SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
125 000 €
(3 049 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
41 τ.μ.
Chemin de la Faisane, Nîmes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Véronique Jan vous propose: Appartement Rénové - Idéalement Situé Coup de cOEur pour cet appartement de 41m² situé quartier Révolution à ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 67ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Faisane, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France