SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
105 000 €
(2 283 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
46 τ.μ.
Rue Max Raphel, Nîmes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Martine Tiberino-Champ vous propose: Que vous soyez primo-accédant ou investisseur cet appartement est fait pour vous.Dans une petite cop...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή τουαλέταΛούτροΜετά την ανακατασκευήΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 142ημέρες
Ενημερώθηκε: 45ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Max Raphel, Nîmes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France