SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
350 000 €
(3 804 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
92 τ.μ.
Avenue de la Lanterne, Nice

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Corine Fitoussi (06 58 87 03 95) vous propose : Vaste appartement de 4 pièces lumineux à 2 minutes à pied de la promenade des anglais ave...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΑσφάλειαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 496ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue de la Lanterne, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France