SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 260 000 €
(15 181 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
83 τ.μ.
Allée de la Palmeraie, Nice

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

An 83 m2 apartment located in a luxury residence in Mont-Boron with a swimming pool, offering a pleasant living environment. It features a spacious, b...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Allée de la Palmeraie, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME HUNTS