SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 199 000 €
(13 322 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
90 τ.μ.
Rue Gabriel Fauré, Nice

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nice city centre 4 room apartment 90 sqm 2 bedrooms plus office terrace renovated near tramway
Located in Nice city centre, close to shops, tramway an...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gabriel Fauré, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Côte d'Azur Sotheby's Int. Realty