SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
840 000 €
(9 438 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
89 τ.μ.
Avenue Gravier, Nice

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A44698ATB06 - Nice CIMIEZ APARTMENT HIGHLIGHTS: SWIMMING POOL WITH MAGNIFICENT SEA VIEWS / LANDSCAPED GARDEN / 50M² LIVING ROOM/LOGGIA / 147M² TERRACE...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Gravier, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Leggett Immobilier