SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
369 000 €
(5 677 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
65 τ.μ.
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Situé au 17 Corniche André de Joly , au deuxième étage d’une copropriété agréable, cet appartement 3 pièces développe une surface habitable de 65 m2 (...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Cabinet Ledeux