SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
319 000 €
(3 890 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
82 τ.μ.
Avenue de la Lanterne, Nice

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

À découvrir sans tarder, bel appartement 4 pièces de 82 m², situé en étage élevé, traversant et exposé plein sud, offrant une superbe vue mer et une e...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 28ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue de la Lanterne, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

AGENCES DE FRANCE