SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
304 500 €
(5 639 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
54 τ.μ.
Avenue de la Lanterne, Nice

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A44350OVI06 - NICE FABRON – Spacious 2-room apartment with a quiet terrace, offering complete privacy. Located within a secure complex featuring a par...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 32ημέρες
Ενημερώθηκε: 32ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue de la Lanterne, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Leggett Immobilier