SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
479 000 €
(6 746 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
71 τ.μ.
Rue Cassini, Nice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé à deux pas du Port de Nice, au cœur d’un environnement vivant et recherché, ce charmant 3 pièces de 74 m² au sol séduit par ses beaux volumes et...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 159ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Cassini, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Riviera Boulevard