SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
199 000 €
(3 262 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
61 τ.μ.
Avenue de la Lanterne, Nice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Nathalie Bellity vous propose: Nice bas Madeleine (secteur Magnan) – 3 pièces de 61 m²Idéal investisseurs - Dans le bas de la Madeleine, ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 162ημέρες
Ενημερώθηκε: 66ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue de la Lanterne, Nice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France