SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
60 000 €
(896 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
67 τ.μ.
Rue Saint-Étienne, Nevers

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusivité MARCEAU IMMOBILIER Situé Résidence Château Brisset à Nevers, découvrez cet appartement de 67 m2, au 2ème étage avec ascenseur, offrant un ...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 129ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Saint-Étienne, Nevers
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Marceau Immobilier