SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
249 100 €
(3 663 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Chemin du Halage, Nantes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Schuman / Vallée du Cens / Gaudinière Cet agréable appartement traversant de type 3, situé dans une copropriété sécurisée avec ascenseur de 2011 béné...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Halage, Nantes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - 4 immo - Coudray Lorraine - l'Adresse - 4 immo - Talensac