SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
178 500 €
(2 664 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
67 τ.μ.
Chemin du Halage, Nantes

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Vincent Canac vous propose: NANTES TORTIÈRE APPARTEMENT - 3 CHAMBRES - PARKING - CAVETravaux énergétiques de classe BBC déjà votés et pay...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Halage, Nantes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France