SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
156 500 €
(4 118 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Chemin du Halage, Nantes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

À Nantes, au sein d'une résidence récente de 2009, cet appartement de 2 pièces d'environ 38 m2 se situe au 1er étage avec ascenseur d'un immeuble bien...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Halage, Nantes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER