SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
175 000 €
(2 431 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
72 τ.μ.
Chemin du Halage, Nantes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Vivez le confort au cœur de Nantes avec cet appartement moderne de 72 m², situé en rez-de-chaussée d'une résidence récente (2014). Dès l'entrée, vous ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Halage, Nantes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER