SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
297 540 €
(2 889 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
103 τ.μ.
Chemin du Halage, Nantes

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Appartement Type 5 de 103,28 m2 au 7ème étage avec ascenseur, situé secteur Rond-point de Paris à proximité immédiate de l’Erdre, au sein d’une réside...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 52ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Halage, Nantes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Noovimo