SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
133 000 €
(3 500 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Avenue Mich, Nantes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Sarah Allain vous propose: EXCLUSIVEMENT CHEZ iad / 23, Rue de Chateaubriand Nantes. Appartement T2 situé proche du Quai de Versailles, n...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 77ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Mich, Nantes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France