Λίστα προσφορών
4
4
81 800 €
(3 895 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
21 τ.μ.
Avenue Foch, Nancy
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
1
επίπεδα
21 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Investissement locatif résidence affaires loueur meublé Loyer annuel HT : 4 228 euros (4 651 euros/TTC) Charges générales de copropriété /an : 100 eu...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Ανελκυστήρας
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Δ - Λιγότερο οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
140ημέρες
Ενημερώθηκε:
78ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenue Foch, Nancy
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή