SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
159 000 €
(1 656 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
96 τ.μ.
Passage Chaptal, Mulhouse

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

APPARTEMENT F5 DE 97 m2 , 2 BALCONS, CAVE , POSSIBILITÉ D'ACQUÉRIR LE GARAGE EN SUP. Coup de cœur assuré pour ce superbe appartement de 97 m2, niché a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 27ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Passage Chaptal, Mulhouse
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GIRARDI PFASTATT