SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
231 000 €
(8 250 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
28 τ.μ.
Rue Périer, Montrouge

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα28 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Au cœur de Montrouge, découvrez ce studio de 28 m², idéalement situé dans une résidence séniors moderne et élégante. Niché au quatrième étage d'un imm...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Périer, Montrouge
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER