SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
189 000 €
(2 821 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
67 τ.μ.
Rue Claude Bourdet, Montpellier

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fiche N°Id-LGB179394 : Montpellier, 3 Pi?ces avec 2 terrasses d'environ 67 m2 comprenant 3 piece(s) dont 2 chambre(s) + Terrasse de 10 m2 - Construc...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Réseau Immo-diffusion