SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
279 000 €
(4 103 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Avenue Albert Einstein, Montpellier

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Montpellier centre, libre de suite, ce bel appartement T3 de 68 m², climatisé, bénéficie de peintures récemment reprises, d'une grande terrasse couver...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER