SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
215 000 €
(4 674 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
46 τ.μ.
Rue Claude Bourdet, Montpellier

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Découvrez cet appartement T2 de 46 m², idéalement situé au cœur de Montpellier. Niché au 3ème étage d'une résidence moderne, cet espace de vie propose...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER