SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
170 000 €
(2 881 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
59 τ.μ.
Boulevard Sarrail, Montpellier

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Très bel appartement situé au 1ere étage d'une maison - T3 - 59 m2 - 2 Chambres Découvrez ce magnifique T3 situé au premier étage d'une petite maison...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 354ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Sarrail, Montpellier
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

COTE FRANCE