SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
479 000 €
(4 888 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
98 τ.μ.
Place Roland Gauthier, Montesson

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Montesson plein centre ville au calme, commerces et écoles accessibles à pieds, résidence récente de standing de 2003 avec ascenseur. Appartement trav...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 44ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Place Roland Gauthier, Montesson
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Montesson Immobilier