SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
141 000 €
(2 431 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
58 τ.μ.
Rue Chapron, Mondeville

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Virginie Hoarau vous propose: Appartement T3 – Balcons – Parking couvert & Cave – MondevilleDécouvrez cet appartement T3 situé au cOEur d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Chapron, Mondeville
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France