SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
470 000 €
(7 231 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
65 τ.μ.
Avenue Boyer, Menton

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Florence Mammone vous propose: Appartement avec Balcon en Exposition Ouest - Idéal Investissement ou Résidence Principale à MentonDécouvr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Boyer, Menton
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France