SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
217 500 €
(6 397 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
34 τ.μ.
Avenue Boyer, Menton

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Niché au cœur de Menton, cet appartement de 36 m² (hors terrasse), situé au 5ᵉ étage d'une résidence moderne, offre une ambiance chaleureuse et lumine...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Boyer, Menton
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER